Дрова Луцьк

Продам дрова тривалого горіння недорого, ціна, доставка 

   Дрова - це один з найдавніших та найбільш поширених видів палива. Крім того, вони універсальні у використанні, адже підходять для твердопаливних котлів, грубок, печей, камінів, мангалів, а також для топлення бань та саун. А ще опалення дровами це істотна економія коштів. Не секрет також, що дрова, це ще й екологічно чистий вид палива. Їх унікальність полягає в тому, що кожна порода дерева має свої особливості та здатна істотно впливати на топлення. Тепловіддача дров залежить від декількох факторів, а саме - щільності деревини, їх сухості та часу зберігання, дрова які лежать довше краще горять. 
   Якщо ви хочете купити дрова в Луцьку, а основна ваша вимога щоб вони були якісні та за помірною ціною, то ми з радістю готові вам у цьому допомогти. Пропонуємо сухі дрова різних, зокрема, твердих порід, продаємо рубані дрова (колоті), а також метровий кругляк. У нас ви можете замовити дрова з доставкою додому. Ми реалізуємо дрова в Луцьку у необмеженій кількості, 
   Отож, якщо ви вирішили купити дрова для опалення, не забудьте звернути увагу на такий фактор, як порода дерева, адже саме від цього залежить максимальна користь від їх використання.


Зокрема пропонуємо на продаж дрова таких порід:

 
• Тверді породи сюди відносять дуб, ясен, граб, акація. Ці породи мають найвищу тепловіддачу та найкраще підходять для твердопаливних котлів і найчастіше використовуються для опалювання приміщень. Найбільшою популярністю користуються дубові дрова, адже вони самі «калорійні» - повільно горять і водночас мають високий теплообмін. Деревина дуба при згоранні виробляє зовсім незначну кількість смоли, це сприяє тому, що саджа в середині димоходу майже не осідає. Також ці породи найкраще підходять для використання у лазнях та саунах. 

 
• Породами середньої твердості є береза, вільха. Перше місце займають дрова з берези. Вони найкраще підходять для пропалювання камінів та грубок, адже легко розколюються, мають високу швидкість згоряння, залишають хороший жар та не іскряться при горінні. Ще такі дрова мають мало вологи, при тому ціни на них дещо нижче ніж на дубові. Теж прекрасно підійдуть для опалювання приміщень, саун, для використання в мангалах. При згоранні мають приємний аромат, а випари не шкідливі для здоров’я. 

 
   На даний час, на українському ринку найпоширеніші для продажі такі типи дров, як дубові та березові, однак не меншою популярністю користуються: ясен, граб, вільха, акація та інші. Ви можете придбати якісні дрова в Луцьку різних порід та за низькими цінами зателефонувавши до нас, а також замовити доставку, яка буде виконана у найкоротші терміни. 
   Якщо ви задумались над такими питаннями як: Чи вигідно опалювати будинок дровами?, Скільки дров потрібно спалити для опалення приміщення певної квадратури?, Скільки дров в складометрі?, Яка вартість дров Луцьк?, Де вигідно купити дрова в Луцьку?, Які дрова краще для шашлику? та багато інших - звертайтеся до нас і ми з радістю дамо відповіді на питання та швидко підберемо найоптимальніший для вас варіант. Забезпечимо швидку доставку та якість привезеного товару. Подбайте про заготівлю дров для опалення заздалегідь та насолоджуйтесь теплом та затишком у вашій оселі у холодну пору року.

 

Тел: 050-109-40-84

Тел: 098-109-40-84

 

 

 
Обновлен 22 июн 2018. Создан 30 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником